Siparişiniz onaylandıktan sonra ürününüzün hazırlanması ve faturalama işlemlerinin yapılması 24 saat içinde yapılır.Ardından siparişiniz kargo firmasına teslim edilir. Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra ürünlerinizin teslimat süresi, teslimatın yapılacağı adrese ve kargo firmasının teslimat hızına göre değişkenlik gösterebilir. 

Siparişinizin teslimatını yapacak kargo firmasının bilgisine sırasıyla "Hesabım / Siparişlerim" sayfasından ulaşabilirsiniz.

Siparişiniz "Ürün Hazırlanıyor" durumundayken, üyeliğinizle siteye giriş yaptıktan sonra sağ üst bölümde bulunan "Hesabım" menüsü içinden adres değişikliği yapabilirsiniz.

Zemin Giyim’den verdiğiniz siparişler adresinize teslim edildiğinde kargo teslim fişini imzaladıktan sonra, kargo ambalajında sorun olmasa bile, kargo paketini açıp kontrol etmenizi öneririz. Paket içeriğinde herhangi bir yanlışlık varsa ya da ürünler hasar görmüşse kargo görevlisine hasar tespit tutanağı hazırlatıp bizimle iletişime geçmelisiniz.

Üyeliğinizle "Bize Sorun" sayfasından veya "0212 934 00 34" numaralı müşteri hizmetlerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Çalıştığımız kargo firmaları eğer teslimat adresinde kimseye ulaşamazsa kapıya bir pusula bırakır. Bu pusula üzerinde size teslimat yapan kargo şubesinin adres ve telefonları bulunur. Kargo şubesi kolinizi 3 gün boyunca bekletir ve size ulaşamadığı takdirde siparişinizi zemingiyim'e geri gönderir.

Adresinizde bulunmadığınız için kargonuzu teslim alamadığınızda, kargo şubenize pusuladaki bilgiler doğrultusunda ulaşabilir ve teslimatla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Sipariş sahibinin güvenliğini sağlamak amacıyla kargo firmalarımızla yapılan anlaşmamız gereği, kargo şubelerinden teslimat yapılmamaktadır. Ürünlerin teslimatı sipariş aşamasında belirttiğiniz adrese yapılır. Sipariş oluşturma aşamasında kargo şubesi teslimatı bilgisi verdiyseniz siparişiniz size gönderilemeyecektir.

Aynı sipariş içinde yer alan ürünlerin hepsi, siparişinizi oluştururken belirttiğiniz teslimat adresine gönderilir. Farklı adrese gönderilmesini istediğiniz ürünler için ayrı bir sipariş vermeniz gerekir.

Gönderilerinizin en kısa sürede adresinize ulaşması için Türkiye'nin ve Avrupa’nın en seçkin kargo firmalarıyla çalışıyoruz. Türkiye sınırları içinde MNG Kargo ve UPS Kargo; Yurt Dışı siparişlerinde myPTS Kargo firması ile çalışmaktayız.